Tenis Kortu Yapımı

Tenis sahası yapımı işi için kullanılan malzeme ve yapılacak işlemler:

Üç metre ara ile 50*50*70 cm derinlikte çukurlar açılarak 75 cm uzunlukta 76 mm. Çapında 3mm et kalınlığında borular yerleştirilerek pabuç betonlar. Yapılır.

Pabuç betonların içindeki borulara 60 mm. Çaplı 3mm kalınlıklı zeminden 4 metre yükseklikte olacak şekilde dikey borular kaynatılır. Dikey borulara 48 mm çaplı 1.5 mm et kalınlıklı borulardan en üst kısıma en alt kısıma ve zeminden 2 metre yükseklikteki (orta) kısıma üç sıra yatay kayıt boru kaynatılır. İskeletin köşe kısımlarına yine 48 lik borudan payanda kayıt çapraz olarak kaynatılır.

Gerekli görülen kısmına 48 lik borudan kapı giriş yeri yapılır.

İskeletin bir alt ortasına ve birde üst ortasına birer sıra çelik telden mamul gergi teli, germe aparatları ile gerilerek montaj yapılır.

Yapılan bu iskeletin üzerine istenilen göz ve Kalınlıkta 4 metre yükseklikte pvc. Kaplı helezon fens teli bağlanır.

isteğe bağlı yükseklikte ve boru kalınlıklarında yapılabilir bunun için firmamızı arayıp fiyat alınız.

Duyurular
06 / 02 / 2017
esenler jiletli ve dikenli tel uygulaması

esenler de iletli ve dikenli tel uygulamaları yapmaktayız. tüm duvar üstlerinde, mevcut çit üstlerinde uygulanabilen bu malzememiz güvenlik açısından en çok tercih edilen ürünümüzdür.

Devamı ...

06 / 02 / 2017
halkalı bahçe çit tel

halkalı da bahçe çit tel uygulamaları yapmaktayız.uzun ömürlü dayanıklı olan bu malzememiz tüm çevreleme alanlarında uygulanabilen malzememizdir.

Devamı ...

06 / 02 / 2017
başakşehir kafes tel uygulaması

başakşehir de kafes tel uygulamaları yapmaktayız. maliyeti düşük olan bu malzememiz her türlü çevrelemede kullanılabilir.

Devamı ...

02 / 02 / 2017
samandıra jiletli ve dikenli tel uygulaması

samandıra da jiletli ve dikenli tel uygulaması yapmaktayız. mevcut olan çit üzerine,duvar üzerine uygulanabilen bu malzememiz güvenlik açısından en çok tercih edilen ürünümüzdür.

Devamı ...

02 / 02 / 2017
başakşehir spor sahaları uygulaması

başakşehir de spor sahaları uygulaması yapmaktayız. basketbol,tenis,voleybol ,minyatür sahalarda da uygulanabilir.kısa sürede teslim edilir.

Devamı ...

02 / 02 / 2017
ataşehir panel çit tel uygulaması

ataşehir de panel çit tel uygulaması yapmaktayız. tüm arsa,arazi ..vs. gibi çevrelemelerde kullanılan bu ürünümüz uzun yıllar kullanabilinecek , tüm hava şartlarına dayanıklı paslanmaz malzememizdir.

Devamı ...